" Ülkem - Hayallerim, Ümitlerim ve Düşüncelerim " Yarışması Ödül Töreni

++
slide background

Meü

slide background

Meü


Üniversitemiz ile Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği Mersin Şubesi işbirliğinde Mersin, Çağ ve Toros Üniversitesi öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen "Ülkem-Hayallerim, Ümitlerim ve Düşüncelerim" konulu serbest yazı yazma yarışmasında meslek yüksekokulumuz Yönetim ve Organizasyon Bölümü Lojistik programı birinci sınıf öğrencisi Yasemin Bölükbaş "Umut Volkanı" isimli eseriyle üçüncü oldu.

26 Nisan Çarşamba günü Prof. Dr. Uğur Oral Kültür Merkezi’nde düzenlenen  törene; Mersin Vali Vekili Ayhan Bayhan, Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Üniversitelerarası Kurul Başkanı ve Rektör Prof. Dr. Ahmet Çamsarı, Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği Mersin Şube Başkanı Dr. Mustafa Erim, Toros Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Aziz Ertunç, Çağ Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. İlhan Öztürk, Mersin Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İsmail Yağcı, Meslek Yüksekokulumuz müdürü Doç. Dr. Cemal ALTAN ile il protokol üyeleri ve çok sayıda akademik personel ile öğrenci katıldı. 

Yarışmada Emre Karatekin "Anadolu'm Ülkem" isimli eseriyle yarışmada birinci olurken, Münevver Nehir Aslan "Ülkem! Nadide Çiçeğim" isimli eseriyle ikinci ve Yasemin Bölükbaş "Umut Volkanı" isimli eseriyle üçüncü oldu. 

Öğrencimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.


Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Yönetimi


  • 2017-05-01 21:52:56
  • 937

Güncel Haberler